Dnia 6 maja 2026 r. członkowie Szkolnego Koła „Młodych Ekologów” udali się na zajęcia do Ekobiblioteki w Legnicy.
Podczas wizyty uczniowie z ciekawością wysłuchali ilustrowanego opowiadania pt. „O cytrynku, który przyniósł wiosnę”. Następnie zapoznali się z cyklem rozwojowym motyla, porządkując historyjkę obrazkową z kolejnymi etapami jego życia. Uczniowie wykonali również przepiękne prace plastyczne z motylami. Zajęcia były bardzo ciekawe i poszerzyły naszą wiedzę na temat kolorowego świata motyli:)